Вхідний та вихідний

Традиційно його поділяють на два типи: вхідний та вихідний. Call-центр здатен здійснювати вихідні дзвінки, а також приймати дзвінки вхідної лінії. Ви можете використовувати обидві послуги одночасно або окремо, за умов пропозиції «аутсорсинговий call-центр» та «call-центр під ключ».

Call-центр

Ми налаштовуємо корпоративну телефонію під замовлення, організовуємо роботу call-центрів, навчаємо замовників та їх співробітників використовувати телемаркетинг (методи коректного вступу в розмову та закриття угод, написання скриптів (алгоритмів) продажів, засоби доступу до осіб, які приймають рішення та інше).

Можливості телемаркетингу

Обробка вхідних дзвінків 24/7

Обробка вхідних дзвінків 24/7

Реклама через дзвінки цільовій аудиторії

Реклама через дзвінки цільовій аудиторії

Робота з боржниками (дзвінки)

Робота з боржниками (дзвінки)

Продажі телефоном

Продажі телефоном

Опитування та анкетування

Опитування та анкетування

Призначення зустрічей

Призначення зустрічей

Актуалізація баз клієнтів

Актуалізація баз клієнтів

Обслуговування після продажів

Обслуговування після продажів


Ваш бізнес страждає через відсутність якісної комунікації з клієнтами?

Телемаркетинг - це ідеальний інструмент для ефективного продажу по телефону та розвитку бізнесу в цілому.
Послуги телемаркетингу дозволяють:

  1. Скоротити витрати на рекламу;
  2. Здійснювати торгівлю в телефонному режимі;
  3. Рекламувати свою послугу / товар, за допомогою телефонних дзвінків;
  4. Збирати необхідну інформацію про клієнтів, за допомогою опитувань та анкетування;
  5. Здійснювати обробку вхідних дзвінків 24/7;
  6. Актуалізувати клієнтські бази і т.д.

Телефонні продажі

WB Group надає повний спектр послуг телемаркетингу та має в своєму розпорядженні сучасний Call центр, де працюють висококваліфіковані оператори. Спеціально навчені професіонали проводять активні продажі, займаються пошуком нових клієнтів і презентують ваші товари або послуги. Використовуючи ненав'язливі дзвінки, голосові розсилки та SMS-повідомлення, оператори WB Group компетентно і ввічливо відповідають на всі запитання клієнтів, залагоджують гострі і конфліктні ситуації. Більш того, ми завжди готові розробити для вас грамотні скрипти.. Завдяки правильно розробленому алгоритму спілкування, ви зможете не тільки налагодити відносини з цільовою аудиторією, але й отримати хороші відгуки.

Call центр

Якщо у вас немає інструментів для здійснення прямого маркетингу, ми готові надати вам аутсорсинговий колл центр. Наш сервіс допоможе вам розвивати свій бізнес за допомогою наших ресурсів. Як це відбувається? Фахівці WB Group забезпечують якісний канал телефонії, відбирають та навчають компетентний персонал для ефективної реалізації вашого проекту.

Обираючи компанію WBGroup, ви зможете розвивати телефонні продажі, повідомляти та отримувати необхідну інформацію, підвищуючи прибуток і розширюючи свій бізнес. У нас ви можете скористатися будь-якими послугами телемаркетингу, разом або окремо, використовувати свій чи наш Call центр.

Співпрацюйте з нами і ви досягнете максимальних результатів!