Ми професійно займаємось розробкою сайтів. Фахівці нашої компанії в досконалості володіють сучасними технологіями та мають усі необхідні ресурси, завдяки чому створюють якісний ефективний функціонал та дизайн Вашого сайту. Ми ретельно аналізуємо стан Вашої компанії на сьогоднішні, прислухаємось до побажань клієнта та створюємо неповторний інструмент для розвитку Вашого бізнесу.

Інтернет - магазин

Інтернет-магазин – це ефективний та практично невід’ємний інструмент для просування Вашого бізнесу. Створюючи Ваш інтернет-магазин ми проводимо аналіз ринку, розробляємо індивідуальний дизайн, згідно з Вашою продукцією або послугою, встановлюємо функціонал за останніми стандартами для зручного користування, тестуємо його та навчаємо Ваших співробітників.

Landing Page

Ця автономна цільова сторінка налаштована на прискорення розвитку Вашого бізнесу в інтернеті. Наші фахівці аналізують компанію, проектують зручний інтерфейс, використовують тільки важливу та перевірену інформацію, розробляють дизайн, тестують, та за необхідністю проводять корекцію для продуктивної роботи.

Корпоративні сайти

На сьогоднішні день це основна багатофункціональна складова Вашого бізнесу. Наші фахівці проведуть ретельний аналіз Вашої компанії та конкурентів, розпланують зручний та ефективний функціонал, створять індивідуальний дизайн, дотримуючись найвищих стандартів, забезпечать підтримку та обов’язково навчать експлуатації.

Промо - сайти

Цей ресурс презентує Ваші товари та послуги в інтернеті. Компанія WB Group зможе розробити промо-сайт, який буде залучати увагу та утримувати відвідувачів, формувати ефективний та позитивний образ Вашої компанії, спонукати до цільових дій.

Промо - вітрини

Зовнішня реклама, яка ефективно доносить до відома аудиторії необхідну інформацію. Ми створюємо промо-вітрину, згідно Вашого зразку, або за необхідністю її образ зможуть розробити наші кваліфіковані дизайнери, маркетологи та PR-спеціалісти. Наша команда завжди прагне привести Вашій компанії якомога більше клієнтів, ось чому Ви залишитесь задоволеними результатами.

Медіа - портали

Це відкрите програмне забезпечення класу медіа-центр. Наші фахівці розроблять якісний та багатофункційний канал для презентації товару або послуги Вашим клієнтам. Ретельно розроблений функціонал та дизайн перетворять його мультимедійний центр, завдяки якому Ви значно поширите кордони свого бізнесу.

Eтапи розробки

ПРОЕКТУВАННЯ

ПРОЕКТУВАННЯ

Створення ТЗ з описом функціональності проекту. Створення прототипів сторінок

ДИЗАЙН

ДИЗАЙН

Створення дизайну за прототипами сторінок. Аналіз юзабіліті. Затвердження дизайну, корегування

РОЗРОБКА

РОЗРОБКА

Верстка макетів, інтеграція верстки в систему управління CMS. Встановлення та налаштування програмних модулів. Наповнення сайту контентом

ЗДАЧА ПРОЕКТУ

ЗДАЧА ПРОЕКТУ

Здаємо проект замовнику в обумовленні строки. Переносимо проект на хостинг замовника. Навчаємо управлінню сайтом

Популярный функционал сайта

ПОПУЛЯРНИЙ ФУНКЦІОНАЛ

Система управління сайтом (CMS)

Блог, стрічка новин

Карта проїзду

Пошук по сайту, фільтр

Кнопка «Поділитися у соціальних мережах»

Форма зворотного зв’язку

Розробка сайтів

Якісний сайт - це вихід до процвітання і оптимізації вашого бізнесу. Наявність такого інструменту забезпечить продуктивне просування в інтернеті, навіть якщо про вашу компанію ще ніхто не знає Якісне створення сайту сприяє побудові іміджу, залученню нових і підвищенню лояльності у існуючих клієнтів, і звичайно збільшує обсяги продажів. Професійна розробка сайту складається з таких етапів:

 1. Визначення мети і призначення ресурсу;
 2. Якісне створення ТЗ, з урахуванням вимог та побажань замовника;
 3. Створення макета сайту, опрацювання структури сервісу, його зовнішнього вигляду і оформлення дизайнером;
 4. Переведення макету в цифровий варіант верстальниками, якщо замовник його схвалив;
 5. Професійне програмування;
 6. Наповнення якісним і унікальним контентом;
 7. Тестування ресурсу, корекція помилок і недоліків, якщо такі є.

Web розробка наразі стала необхідністю для будь-якого роду діяльності. Завдяки нескладним онлайн-конструкторам, кожен бажаючий зможе «створити» свою платформу для продажу. Однак, недосвідченість та прагнення зменшити бюджет витрат призводить до критичних результатів.

Реалізація сайту передбачає складний трудомісткий процес, з використанням сучасних технологій і інструментів, який вимагає повної самовіддачі. Бажаєте ефективний інструмент, що приносить прибуток - зверніться до професіоналів.

Створення сайту WB Group

Чому слід звертатися до нас? Розробка сайтів є одним з ключових напрямків компанії WB Group. Ми створюємо працюючий інструмент, ретельно аналізуючи і продумуючи до дрібниць кожен етап. Комплексний підхід досвідчених фахівців і чітке дотримання плану дій, дозволяє нам впоратися зі складними та неординарними завданнями, дотримуючись зазначених строків.

WB Group може надати будь-яку послугу, в залежності від вашого запиту і потреби, починаючи з дизайну і закінчуючи готовим інструментом під ключ. Ви можете у нас замовити:

 • корпоративний сайт;
 • сайт-візитку;
 • интернет-магазин;
 • промо-сайт та інші.

Кваліфіковані фахівці WB Group, досконало володіють необхідними ресурсами для роботи з IT-продуктами. Ми використовуємо такі програми, як PHP, NGinx, MySQL, NoSol, GIT, Apache та інші. За необхідністю, ми створюємо сайт на CMS: Joomla, Wordpress, Opencart і т.д. або з нуля. Команда приділяє особливу увагу кожному етапу розробки, від початку і до кінця, для досягнення зазначеного результату. Завдяки стильному дизайну, якісному контенту та відмінному функціоналу, ви зможете успішно конкурувати і розширювати свій бізнес.

На що спрямована наша веб розробка?

Наша веб розробка спрямована на створення для вас, в першу чергу, потужної рекламної платформи, що приносить прибуток. Включаючи SEO-оптимізацію, ми забезпечуємо знаходження сайту пошуковими системами, що дає відмінний старт для його просування.

Ми робимо досконалий інструмент, націлений на досягнення вашої мети, де ви зможете вести робочі процеси.

Бажаєте прийняти виклик у бій за увагу цільової аудиторії? Ми готові битися разом із вами. Наші послуги включають в себе не тільки створення сайтів, але і їх аналіз, оптимізацію та просування. Аналізуючи стан бізнесу на сьогоднішній день, число і якість конкурентів, професіонали своєї справи, вибудовують чітку стратегію. Майстерно використовуючи напрямки інтернет-маркетингу, ми не дозволимо вашій компанії залишатися в тіні, більш того, ми виведемо її на новий рівень.

Команда WB Group добре знає і любить свою роботу. Професіонали своєї справи індивідуально підходять до кожного проекту, тому всі наші клієнти досягають бажаних результатів.

Замовляючи сайт у нас, ви сплачуєте одноразово, а отримуєте ресурс, який приносить довгостроковий прибуток.